
Интерьерная самоклеящаяся 3D панель под Мрамор капучино 700x770x3мм
130 ₴
79 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 220-3
- +380 (93) 397-05-39Менеджер
3D панелі самоклейки мармур капучино дозволять Вам зробити ремонт у приміщенні самостійно за 30 хвилин!
Матеріал: Спінений поліпропілен із захисним шаром ПВХ плівки. Це екологічний матеріал, що є гіпоалергенним, не виділяє шкідливих речовин, без запаху. Має пористу структуру, що дозволяє панелям утримувати тепло, поглинати звуки, гасити вібрації.
Застосування: Завдяки своїм брудо та водовідштовхувальним властивостям можуть бути встановлені на кухні та у ванній кімнаті. Якщо у вас нерівні стіни та недоліки ремонту – ці наклейки вам ідеально усе замаскують. Завдяки своїй м'якій структурі, запобігають травматизму на кутах, тому ваші діти будуть у безпеці. Легкий спосіб прикрасити вашу оселю. Чи то ванна, вітальня, дитяча, передпокій, кухня або балкон.
- М'які
- Підходять для будь-яких кімнат
- Не виділяють шкідливі речовини
- Гіпоалергенні
- Підходять для нерівних поверхонь
- Легко встановити, не вимагає спеціалістів
- Брудо та водовідштовхувальні
- Зменшує рівень шуму у кімнаті
- Запобігають травмам
- Миються
- Сертифіковані
- Протерти стіну від пилу
- Зняти захисну плівку на звороті панелі
- Приклеїти
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | 3D Loft |
| Форма поставки материала | Лист |
| Материал | Вспененный полипропилен |
| Покрытие | ПВХ |
| Особенности панели | С узором, 3D-рельеф, Под мрамор, Самоклеющаяся |
| Цвет | Бежевый |
| Длина | 700 мм |
| Высота | 770 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Состояние | Новое |
| Покрываемая панелью площадь | 0.54 кв.м |
- Цена: 79 ₴


