
Самоклеюча Сатин у рулоні 1.45х1м х 0.3мм Світло Сірий (D) SW-00002912
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: SW-00002912
- +380 (93) 397-05-39Менеджер
САТИН САМОКЛЕЮЧИЙ В РУЛОНАХ
Матеріал являє собою декоративне покриття з верхнім текстильним шаром, який має легкий блиск і делікатний перелив, що візуально нагадує сатин. При цьому він поєднує естетику тканини з практичністю самоклеючої основи. Завдяки надійному клейовому шару матеріал міцно фіксується на поверхні без використання додаткових інструментів чи витратних матеріалів, формуючи рівне та акуратне покриття.
Розміри: 1450х1000х0,3мм
Самоклеючий сатин складається з наступних шарів:
Застосування: матеріал рекомендовано використовувати виключно на рівних та гладких поверхнях, оскільки текстильна основа не приховує нерівності. Застосовується для декоративного оздоблення в житлових та комерційних інтер’єрах, дозволяючи створювати акцентні зони та додавати простору більш естетичного, “дорогого” вигляду завдяки сатиновому переливу поверхні. Підходить для декору стін (зокрема зон біля ліжка або дивана), оформлення узголів’я, ніш, колон, коробів і перегородок. Також використовується для оновлення меблів — фасадів шаф і комодів, а також задніх стінок відкритих полиць і стелажів. Додатково може застосовуватись у декоративних елементах інтер’єру, подарунковому оформленні та хендмейд-виробах.
Властивості та переваги матеріалу:
Інструкція з монтажу:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 0.3 мм |
| Ширина | 1450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 1450х1000х0,3 |
- Ціна: 250 ₴





